Strony związane z hasłem 'sadzonki':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Sklep ogrodniczy, rośliny ogrodowe, sadzonki, nasiona - Florexpol.eu »

  Florexpol - najlepszy sklep ogrodniczy działający na rynku ponad 20 lat. Rośliny ogrodowe, nasiona, krzewy i drzewa. Szeroki wybór. Istniejemy na rynku już od ponad 20 lat. Posiadamy duże Centrum Ogrodnicze w Dębówce k. Lublina (przy trasie Lublin-Warszawa) z halą sklepowo-ekspozycyjną o pow. 1200 m². Zajmujemy się dystrybucją cebul kwiatowych, nasion, nawozów, środków ochrony roślin i innych artykułów ogrodniczych. W ciągu roku wydajemy trzy katalogi z ofertą sprzedaży wysyłkowej. W swojej ofercie posiadamy rośliny znane i lubiane oraz te rzadziej spotykane. Większość oferowanego asortymentu pochodzi od polskich producentów. Jesteśmy również importerem asortymentu sprowadzanego z najlepszych holenderskich szkółek..

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • STARKL - Strona główna (Sklep) »

  Sklep internetowy, który oferuje sadzonki drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych o bardzo wysokiej jakości. Zamów to, a my dostarczymy do Twojego domu. Josef Starkl I. w 1912 roku kupuje w Frauenhofenie w rejonie Tulln (Dolna Austria) kilka parceli, na których zaczyna uprawiać róże i krzewy. Następnie do tego asortymentu dodaje agresty i drzewka owocowe. II wojna światowa niestety bezkompromisowo zatrzymuje rozrastającą się produkcję kwitnącej firmy. Działalność zostaje wznowiona dopiero w roku 1945.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Gniewowo - szkółka ogrodnicza: drzewa, rośliny, krzewy ozdobne, iglaki, byliny »

  Szkółka Gniewowo k/ Wejherowo w. pomorskie. Szkółka krzewów ozdobnych,
  w ofercie duży asortyment odmian roślin: byliny, iglaki, krzewy, drzewa ozdobne. Sprzedaż detaliczna,
  hurtowa rośliny iglaste liściaste. Szkółkarstwo ogrodnictwo

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sadowniczy.pl - drzewa owocowe, nasiona, iglaki z dostawą do domu »

  Bardzo bogata oferta drzewa owocowe, nasiona i iglaki. Wysyłka GRATIS!!! Powszechnie dostępne rośliny w pojemnikach można sadzić niemalże cały rok, za wyjątkiem okresów zmarzniętego podłoża. Wybierając odpowiednie stanowisko, podłoże oraz miejsce w ogrodzie nasadzamy rośliny od kwietnia do listopada - do pierwszych przymrozków.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sadzonki, rośliny ozdobne, sklep ogrodniczy, rośliny ogrodowe »

  Świat roślin nie ma przed nami tajemnic. Klientów traktujemy uczciwie i z wysokim zaangażowaniem. Pasją do roślin zarażamy wszystkich wokół. Konsekwentnie realizujemy nasze zielone pomysły.
  Staramy się wspomagać Was w realizacji nawet najbardziej niecodziennych, zielonych pomysłów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
  Mamy nadzieję, że w naszym Królestwie znajdziecie Państwo rarytasy botaniczne, które wprowadzą wyjątkowy nastrój w Waszych ogrodach, a miłośników roślin wzbogacą o nowe okazy do kolekcji.
  Zapraszamy również na zakupy do naszej szkółki, gdzie znaleźć można unikatowe okazy roślin, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych Klientów.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy: rośliny ogrodowe, akcesoria, nasiona, »

  Internetowy sklep ogrodniczy Future Gardens oferuje najlepsze: rośliny ogrodowe, meble ogrodowe, akcesoria, a także nasiona, odżywki, narzędzia ogrodnicze. Zapraszamy serdecznie. Nasza firma istnieje o 1992 roku pod nazwą RIANA, lecz ze względu na wielobranżowość - działalność ogrodnicza została wyłączona jako odrębny podmiot - Future Gardens.
  Pasja- konsekwencja- uczciwość -to priorytety, które sobie stawiamy. Pasją do roślin zarażamy wszystkich wokół. Konsekwentnie realizujemy nasze zielone pomysły. Klientów traktujemy uczciwie i z wysokim zaangażowaniem. Staramy się doradzać Wam w realizacji niepowtarzalnych, zielonych pomysłów na wymarzone ogrody przyszłości.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jagra Szkółka Krzewów Ozdobnych. Krzewy ozdobne. Ogrody. »

  Jagra Szkółka Krzewów Ozdobnych. Krzewy ozdobne i drzewa ozdobne w pojemnikach oraz z gruntu. Zdjęcia ogrodów drzew i krzewów. Fotokatalog roślin ozdobnych. Fotogalerie. Sosna bonsai na tarasy balkony i Lubelszczyzny. Darmowe tapety na pulpit w ujęciu pór roku: przedwiośnie, wiosna, lato,

  jesien, zima. Zdjęcia lotnicze. Żywopłoty. Tanie rośliny żywopłotowe. Ogrody ozdobne. Lubelskie Sklep. Ogrody japońskie. Budowa ogrodów japońskich. Ogród ozdobny. Ogród japoński. Rośliny ozdobne na żywopłot. Kolorowe żywopłoty. ogrody japońskie, krajobrazy z Polesia, zdjęcia lotnicze, koty, trawa, katalog roślin, linki, nasza szkółka, oferta, iglaste w pojemnikach, krzewy i drzewa iglaste z gruntu, krzewy i drzewa liściaste w pojemnikach, liściaste z gruntu, świerk srebrzysty, modrzew, tapety na pulpit, jesień zima, koty, Wisznice, Biała Podlaska, Warszawa, Lubelskie, Parczew. Międzyrzec Podlaski, Częstochowa, Jabłoń, Horodyszcze, Wisznice. Tapety na pulpit. Wiosenne tapety. Szkółka krzew�

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »