Szkółka Gniewowo - szkółka ogrodnicza: drzewa, rośliny, krzewy ozdobne, iglaki, byliny

Szkółka Gniewowo - szkółka ogrodnicza: drzewa, rośliny, krzewy ozdobne, iglaki, byliny Szkółka Gniewowo k/ Wejherowo w. pomorskie. Szkółka krzewów ozdobnych,
w ofercie duży asortyment odmian roślin: byliny, iglaki, krzewy, drzewa ozdobne. Sprzedaż detaliczna,
hurtowa rośliny iglaste liściaste. Szkółkarstwo ogrodnictwo

Szczegóły strony www.szkolkagniewowo.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolkagniewowo.pl:

Szkółka Gniewowo - szkółka ogrodnicza: drzewa, rośliny, krzewy ozdobne, iglaki, byliny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 157

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kulas Rzeszów-Szkółka drzewek »

  KULAS Rzeszów - Szkółka drzew i krzewów oferuje: drzew i krzew ozdobne. 300 odmian drzew, krzewów i roślin ogrodowych. Drzewa i krzewy iglaste. Drzewa i krzewy liściaste. Prowadzimy sprzedaż iglaków, drzew, krzewów i roślin ozdobnych do ogrodu dla klientów indywidualnych, projektantów ogrodów oraz urzędów miast i gmin.
  Obecnie polecamy kilkaset gatunków roślin ozdobnych

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zielony Ogród-24 - internetowy sklep ogrodniczy »

  Zielony Ogród-24 - internetowy sklep ogrodniczy zaprasza.
  W naszej ofercie znajdziesz wszystko co potrzeba do stworzenia własnego wymarzonego ogrodu. Posiadamy szeroki wybór: sadzonki drzew i krzewów, żywopłoty, rośliny formowane i ozdobne, a także nasiona: traw, kwiatów, warzyw i owoców.
  Zrób zakupy w jednym miejscu i dzięki temu zaoszczędź na przesyłce oraz czasie. Ponadto na naszej stronie znajdziesz wciąż poszerzany leksykon roślin oraz zbiór artykułów o pielęgnacji roślin. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 50 lat, i bardzo chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą, żeby pomóc stworzyć idealny ogród i spełnić Twoje oczekiwania.
  Zachęcam do skorzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • "Iglaki" - Krzewy ozdobne - Szkóka iglaków ozdobnych »

  Mamy do zaoferowania sadzonki Srebrnego Świerku o wys. ok. 15-25 cm w cenie 1, 10 zł/sztuka oraz sadzonki Świerku Pospolitego o wys. ok. 20-30 cm w cenie 0, 60 zł/sztuka. Cena do uzgodnienia w przypadku kupna większej ilości sadzonek. Kontakt 058-684-54-77 lub 604-271-557..

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sułek - szkółka drzewek owocowych - drzewka jabłoni, grusz, śliw, »

  Sułek - szkółka drzewek owocowych - drzewka jabłoni, grusz, śliw, drzewa jednoroczne - Ożarów - Nałęczów - Lublin.

  Zajmujemy się głównie produkcją jednorocznych okulantów oraz dwuletnich drzewek owocowych typu knipboom z ukształtowaną na odpowiedniej wysokości koronką.

  Produkujemy wielu ciekawych odmian licencyjnych, między innymi drzewka jabłoni: Ariwa, Elise, Celeste, Gala Must, Jonagored Supra, Golden Delicious Reinders, Fuji Beni Shogun, Braeburn. Ponadto mamy duży wybór standardowych odmian jabłoni. W stałej ofercie mamy również drzewka wiśni, czereśni, grusz, śliw, moreli i brzoskwini w tym również licencyjne.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sadzonki, rośliny ozdobne, sklep ogrodniczy, rośliny ogrodowe »

  Świat roślin nie ma przed nami tajemnic. Klientów traktujemy uczciwie i z wysokim zaangażowaniem. Pasją do roślin zarażamy wszystkich wokół. Konsekwentnie realizujemy nasze zielone pomysły.
  Staramy się wspomagać Was w realizacji nawet najbardziej niecodziennych, zielonych pomysłów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
  Mamy nadzieję, że w naszym Królestwie znajdziecie Państwo rarytasy botaniczne, które wprowadzą wyjątkowy nastrój w Waszych ogrodach, a miłośników roślin wzbogacą o nowe okazy do kolekcji.
  Zapraszamy również na zakupy do naszej szkółki, gdzie znaleźć można unikatowe okazy roślin, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych Klientów.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ogrodnicze - Ogrody Marzeń: krzewy, drzewa, rośliny. »

  Centrum ogrodnicze Ogrody Marzeń jest producentem roślin ogrodowych. Produkujemy drzewa i krzewy ozdobne w pojemnikach. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba to zaprojektujemy i założymy Państwa wymarzony ogród. Zapraszamy do naszej hurtowni po drzewa, krzewy i inne rosliny do ogrodu.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów KULAS - drzewa i krzewy iglaste »

  Szkółka drzew i Krzewów Kulas swoja ofertę drzew i krzewów kieruje do Klientów indywidualnych, właścicieli posiadających własne punkty sprzedaży, projektantów ogrodów zieleni oraz urzędów miast i gmin. Obecnie w sprzedaży znajduje się ponad 300 gatunków roślin. Szkółka oferuje Klientom fachowe doradztwo i porady przy zakupie roślin.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych - Renata i Janusz Dziak »

  Szkółka drzewek i krzewów ozdobnych w Tyczynie została założona w 1999 roku i powstała z naszej pasji i zamiłowania do roślinności ozdobnej. Obecnie łączna jej powierzchnia wynosi około 10 ha i ciągle się powiększa. Od wielu lat należymy również do Związku Szkółkarzy Polskich.
  Zajmujemy się produkcją, sprzedażą hurtową i detaliczną drzew i krzewów ozdobnych w pojemnikach oraz w gruncie.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drzewka i krzewy owocowe i ozdobne. Pielęgnacja ogrodów »

  Krzewy ozdobne i owocowe. Pielęgnacja ogrodów. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości drzew i krzewów. Szkółkarstwem sadowniczym zajmujemy się od ponad 18 lat. Kwalifikowana szkółka, którą prowadzę, obejmuje 15 ha położonych w miejscowości Mokrsko koło Wielunia w woj. Łódzkim.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: