Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta Producent Polifoska oferuje ekologiczne nawozy rolnicze. Znajdą Państwo u nas naturalne i sztuczne granulowane nawozy wieloskładnikowe: fosforowe, potasowe, chemiczne i mineralne. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. w 1995 r. zostały przekształcone w spółkę akcyjną. Dziesięć lat później, 14 lipca 2005 r., akcje Zakładów pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ticker giełdowy PCE). Spółka jest uczestnikiem indeksów WIG-CHEMIA, sWIG 80, InvestorMS, WIG, WIG-Poland.

Kolejny ważny etap w działalności spółki na rynku kapitałowym rozpoczął się 19 sierpnia 2011 r., kiedy Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S. A. nabyły 49 500 000 akcji zwykłych na okaziciela Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A., przejmując łącznie 66% kapitału zakładowego. W ten sposób Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. weszły do Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów.

Szczegóły strony www.polifoska.pl:

Podlinkuj stronę www.polifoska.pl:

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia Ogrodnicza GARDENIA - rośliny, narzędzia, artykuły ogrodnicze »

  Hurtownia Ogrodnicza "Gardenia" powstała w 1992 roku, jej siedziba mieści się w Łęgowie k/ Gdańska przy drodze krajowej nr 1. Właścicielami firmy są Gabriela i Stanisław Greliak, absolwenci SGGW-AR w Warszawie i ART w Olsztynie. Firma rozpoczęła działalność od dystrybucji nasion Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Ożarów Mazowiecki, którego została przedstawicielem w rejonie północnej Polski. Od 12 lat P. H. "Gardenia" systematycznie poszerza ofertę handlową dostosowując się do zmieniających potrzeb rynku. Obecnie jest dystrybutorem produktów wielu wiodących polskich producentów, m. in. Marma Polskie Folie, Inco-Veritas, Kwazar oraz jest importerem cebulek kwiatowych z Holandii.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fosfory Grupa Puławy - NASZA OFERTA »

  Wysokiej jakości produkty i usługi dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Rolnicze nawozy sztuczne, produkty chemiczne - to tylko wybrane z oferty lidera na rynku producentów nawozów. Grupa Fosfory to producenci nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Choroby i szkodniki roślin »

  Katalog chorób i szkodników roślin, w którym znajdziesz opisy kilkuset różnych niedomagań roślin ogrodowych, kwiatów doniczkowych, warzyw czy drzew i krzewów owocowych. Pomagamy zidentyfikować przyczynę i dobrać właściwe metody leczenia, podpowiadamy jakie środki ochrony roślin należy zastosować. Staramy się polecać również preparaty ekologiczne, oparte na składnikach naturalnych. Rośliny rosnące zarówno w ogrodach jak i w naszych mieszkaniach mogą być atakowane przez rozmaite choroby i szkodniki. Nie zawsze jednak musi być to atak jakiegoś organizmu, czasem zniszczenia na roślinach są efektem popełnionych przez nas błędów pielęgnacyjnych (mówimy wówczas o chorobach nieinfekcyjnych, fizjologicznych). Również tego typu problemy występujące w uprawie roślin są opisane na naszej stronie. Niezależnie od tego czy są to choroby kwiatów rosnących w Twoim domu, czy szkodniki masowo atakujące ogród, przyczynę łatwo zidentyfikujesz dzięki wyszukiwarce chorób i szkodników roślin. To możliwość szukania wg objawów obserwowanych na roślinie. Wystarczy zaznaczyć jakie zniszczenia widzimy na korzeniach, liściach, łodygach, owocach lub kwiatach i otrzymamy listę prawdopodobnych chorób i szkodników. Tego nie ma na żadnej innej stronie!

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep. Nasiona, nawozy »

  Nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pogłębiane przez kursy i sympozja. W ofercie Firmy znajdują się środki ochrony roślin, nasiona produkcji polskiej i zagranicznej, sprzęt nawadniający, narzędzia ogrodnicze polskie i importowane, cebulki kwiatowe, ziemia ogrodnicza, nasiona traw, nawozy, doniczki oraz wiele innych produktów potrzebnych do Państwa ogrodu, działki czy też upiększenia własnego domu i mieszkania. W obecnej chwili nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Nasz profesjonalizm to lata doświadczeń, pogłębianych przez różne tematyczne kursy i sympozja.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy organiczne »

  Bio-Bizz Alg-A-Mic jest to w 100% organiczny nawóz który Wspomaga witalność roślin dostarczając zestaw mikroelementów, witamin, aminokwasów i hormonów roślinnych, oraz poprawia zdrowie roślin oraz ich odporność na choroby. Może być stosowany do ziemi, do hydroponiki, oraz jako spryskiwacz dolistny w każdym stadium rozwoju. .

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy. Produkcja. Nawozy organiczne. »

  Technologia produkcji nawozów organicznych w Polsce. Utylizacją pomiotu kurzego -produkcja nawozów sztucznych do roślin, do gruntu. Najnowsza technologia utylizacji odchodów produkcji zwierzęcej
  Przedstawiamy innowacyjny na skalę światową, sposób utylizacji odchodów pochodzących z kurzych ferm oraz gospodarstw hodowli bydła.
  Proponowana technologia oparta jest na zastosowaniu specjalnego katalizatora - kwasu aminopolikarbonowego.
  Powyższy katalizator wraz z odchodami umieszczany jest w fermentatorze, gdzie przy udziale termofilnych bakterii tlenowych zachodzą procesy biofermentacji.
  Optymalna objętość obciążenia fermentora wynosi 50 ton.
  Czas trwania przeróbki wynosi 5-6 dób, od momentu obciążenia.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bayer CropScience - ochrona roślin, środki ochrony roślin: fungicydy, herbicydy, insektycydy. »

  Bayer CropScience, jest liderem w zakresie ochrony roślin, biotechnologii i higieny sanitarnej. Zajmuje wiodąca pozycję na rynku insektycydów, herbicydów, fungicydów i zapraw nasiennych, oferując najpełniejszą paletę środków ochrony roślin.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów – recykling – gospodarka odpadami »

  Zamień utylizację na produkcję możliwych do wykorzystania komponentów paliwowych i nawozów organiczno-mineralnych. Zacznij zarabiać – sprawdź!. Firma Multichem Eko® Sp. z o. o. została utworzona przez grupę doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem zawodowym w dziedzinie chemii, biotechnologii, rolnictwa, mechaniki i biznesu. Istotą działań powstałego podmiotu było opracowanie innowacyjnych technologii, będących odpowiedzią na pogłębiające się problemy gospodarki odpadami. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom udało się nam stworzyć system, który całościowo przetwarza odpad poprodukcyjny w pełnowartościowy wyrób, będący źródłem dodatkowych dochodów wytwórcy.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy, Środki Ochrony Roślin, Biohumus | Rośliny lubią Agrecol! »

  Specjalistyczne środki do pielęgnacji roślin. Producent nawozów hobbystycznych i specjalistycznych. AGRECOL sp. z o. o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: