Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta Producent Polifoska oferuje ekologiczne nawozy rolnicze. Znajdą Państwo u nas naturalne i sztuczne granulowane nawozy wieloskładnikowe: fosforowe, potasowe, chemiczne i mineralne. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. w 1995 r. zostały przekształcone w spółkę akcyjną. Dziesięć lat później, 14 lipca 2005 r., akcje Zakładów pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ticker giełdowy PCE). Spółka jest uczestnikiem indeksów WIG-CHEMIA, sWIG 80, InvestorMS, WIG, WIG-Poland.

Kolejny ważny etap w działalności spółki na rynku kapitałowym rozpoczął się 19 sierpnia 2011 r., kiedy Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S. A. nabyły 49 500 000 akcji zwykłych na okaziciela Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A., przejmując łącznie 66% kapitału zakładowego. W ten sposób Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. weszły do Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów.

Szczegóły strony www.polifoska.pl:

Podlinkuj stronę www.polifoska.pl:

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fosfory Grupa Puławy - NASZA OFERTA »

  Wysokiej jakości produkty i usługi dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Rolnicze nawozy sztuczne, produkty chemiczne - to tylko wybrane z oferty lidera na rynku producentów nawozów. Grupa Fosfory to producenci nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep. Nasiona, nawozy »

  Nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pogłębiane przez kursy i sympozja. W ofercie Firmy znajdują się środki ochrony roślin, nasiona produkcji polskiej i zagranicznej, sprzęt nawadniający, narzędzia ogrodnicze polskie i importowane, cebulki kwiatowe, ziemia ogrodnicza, nasiona traw, nawozy, doniczki oraz wiele innych produktów potrzebnych do Państwa ogrodu, działki czy też upiększenia własnego domu i mieszkania. W obecnej chwili nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Nasz profesjonalizm to lata doświadczeń, pogłębianych przez różne tematyczne kursy i sympozja.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASTVIT NAWOZY NATURALNE Produkcja, Pakowanie i Handel »

  Naszym celem było stworzenie takiego produktu, który bez względu na rodzaj uprawianych roślin, w inteligentny sposób z pomocą natury i systematyczności prac pielęgnacyjnych człowieka zadba o prawidłową kondycję i zdrowie wszelkiej roślinności: kwiatów domowych, ogrodów, upraw warzywnych i owocowych, sadów, drzew i krzewów, itp., zarówno tych przydomowych jak i towarowych, nastawionych na produkcję na szeroką skalę. Z przyjemnością możemy podzielić się dobrą nowiną, iż dzięki współpracy z Prof. dr hab. Olgierdem Nowosielskim, b. pracownikiem Wydziału Ogrodniczego WSEH oraz Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach, cel nasz osiągnęliśmy! .

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darina - Nawóz Organiczny Koncentrat »

  Płynny organiczny nawóz Darina zawiera substancje huminowe, fulwowe oraz liczne naturalne zmineralizowane związki więcej. Naszym klientom, dużym dystrybutorom oraz indywidualnym odbiorcom zapewniamy towar najwyższej jakości potwierdzony niezbędnymi badaniami i certyfikatami. Współpracujemy z jednostkami kontrolnymi, takimi jak Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, Polcargo, SGS oraz Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • FERTIGO - obornik granulowany, nawóz organiczny, nawóz naturalny, obornik kurzy. »

  FERTIGO to producent wysokojakoœciowego obornika granulowanego oraz innych nawozów naturanych - takich jak obornik kurzy czy nawóz naturalny. Zapraszamy do współpracy. OBORNIK GRANULOWANY to pełnowartościowy, skoncentrowany nawóz organiczny pochodzenia zwierzęcego formie suchych, twardych granul (peletów). Zawiera wszystkie niezbędne, w 100% naturalne składniki odżywcze. Nadaje się do nawożenia upraw rolniczych i ogrodniczych, w tym drzew i krzewów owocowych, upraw szkółkarskich, roślin ozdobnych, truskawek i winorośli.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy organiczne »

  Bio-Bizz Alg-A-Mic jest to w 100% organiczny nawóz który Wspomaga witalność roślin dostarczając zestaw mikroelementów, witamin, aminokwasów i hormonów roślinnych, oraz poprawia zdrowie roślin oraz ich odporność na choroby. Może być stosowany do ziemi, do hydroponiki, oraz jako spryskiwacz dolistny w każdym stadium rozwoju. .

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów – recykling – gospodarka odpadami »

  Zamień utylizację na produkcję możliwych do wykorzystania komponentów paliwowych i nawozów organiczno-mineralnych. Zacznij zarabiać – sprawdź!. Firma Multichem Eko® Sp. z o. o. została utworzona przez grupę doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem zawodowym w dziedzinie chemii, biotechnologii, rolnictwa, mechaniki i biznesu. Istotą działań powstałego podmiotu było opracowanie innowacyjnych technologii, będących odpowiedzią na pogłębiające się problemy gospodarki odpadami. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom udało się nam stworzyć system, który całościowo przetwarza odpad poprodukcyjny w pełnowartościowy wyrób, będący źródłem dodatkowych dochodów wytwórcy.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółdzielnia Kółek Rolniczych. Środki ochrony roślin | Horyszów »

  Oferujemy skup i sprzedaż zbóż, zajmujemy się sprzedażą nawozów sztucznych wysokiej jakości. Zadzwoń do nas i zamów nawozy azotowe, tel. : 84 618-05-16. Sprzedajemy wyłącznie nowoczesne produkty najwyższej jakości. Służymy pomocą w zakresie uprawy oraz produkcji roślinnej. Wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i stale udoskonalamy naszą ofertę tak, by jak najlepiej spełniała Państwa oczekiwania. Oprócz doskonałych środków do uprawy roślin, materiałów siewnych i nawozów azotowych, zajmujemy się również skupem oraz sprzedażą zbóż.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • horticenter.pl - sklep ogrodniczy - nasiona, nawozy, środki ochrony roślin »

  Sklep ogrodniczy horticenter. pl oferuje: nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, nawadnianie, folie ogrodnicze, opryskiwacze, wielodoniczki, odzież roboczą, artykuły rolne, przemysłowe i budowlane. W naszej firmie najważniejszy jest klient - to hasło przyświeca nam od początku naszej działalności. Dzięki temu, że wprowadzamy je w życie poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz fachowe doradztwo, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: