Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta Producent Polifoska oferuje ekologiczne nawozy rolnicze. Znajdą Państwo u nas naturalne i sztuczne granulowane nawozy wieloskładnikowe: fosforowe, potasowe, chemiczne i mineralne. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. w 1995 r. zostały przekształcone w spółkę akcyjną. Dziesięć lat później, 14 lipca 2005 r., akcje Zakładów pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ticker giełdowy PCE). Spółka jest uczestnikiem indeksów WIG-CHEMIA, sWIG 80, InvestorMS, WIG, WIG-Poland.

Kolejny ważny etap w działalności spółki na rynku kapitałowym rozpoczął się 19 sierpnia 2011 r., kiedy Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S. A. nabyły 49 500 000 akcji zwykłych na okaziciela Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A., przejmując łącznie 66% kapitału zakładowego. W ten sposób Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. weszły do Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów.

Szczegóły strony www.polifoska.pl:

Podlinkuj stronę www.polifoska.pl:

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia Ogrodnicza GARDENIA - rośliny, narzędzia, artykuły ogrodnicze »

  Hurtownia Ogrodnicza "Gardenia" powstała w 1992 roku, jej siedziba mieści się w Łęgowie k/ Gdańska przy drodze krajowej nr 1. Właścicielami firmy są Gabriela i Stanisław Greliak, absolwenci SGGW-AR w Warszawie i ART w Olsztynie. Firma rozpoczęła działalność od dystrybucji nasion Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Ożarów Mazowiecki, którego została przedstawicielem w rejonie północnej Polski. Od 12 lat P. H. "Gardenia" systematycznie poszerza ofertę handlową dostosowując się do zmieniających potrzeb rynku. Obecnie jest dystrybutorem produktów wielu wiodących polskich producentów, m. in. Marma Polskie Folie, Inco-Veritas, Kwazar oraz jest importerem cebulek kwiatowych z Holandii.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fosfory Grupa Puławy - NASZA OFERTA »

  Wysokiej jakości produkty i usługi dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Rolnicze nawozy sztuczne, produkty chemiczne - to tylko wybrane z oferty lidera na rynku producentów nawozów. Grupa Fosfory to producenci nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep. Nasiona, nawozy »

  Nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pogłębiane przez kursy i sympozja. W ofercie Firmy znajdują się środki ochrony roślin, nasiona produkcji polskiej i zagranicznej, sprzęt nawadniający, narzędzia ogrodnicze polskie i importowane, cebulki kwiatowe, ziemia ogrodnicza, nasiona traw, nawozy, doniczki oraz wiele innych produktów potrzebnych do Państwa ogrodu, działki czy też upiększenia własnego domu i mieszkania. W obecnej chwili nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Nasz profesjonalizm to lata doświadczeń, pogłębianych przez różne tematyczne kursy i sympozja.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASTVIT NAWOZY NATURALNE Produkcja, Pakowanie i Handel »

  Naszym celem było stworzenie takiego produktu, który bez względu na rodzaj uprawianych roślin, w inteligentny sposób z pomocą natury i systematyczności prac pielęgnacyjnych człowieka zadba o prawidłową kondycję i zdrowie wszelkiej roślinności: kwiatów domowych, ogrodów, upraw warzywnych i owocowych, sadów, drzew i krzewów, itp., zarówno tych przydomowych jak i towarowych, nastawionych na produkcję na szeroką skalę. Z przyjemnością możemy podzielić się dobrą nowiną, iż dzięki współpracy z Prof. dr hab. Olgierdem Nowosielskim, b. pracownikiem Wydziału Ogrodniczego WSEH oraz Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach, cel nasz osiągnęliśmy! .

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy organiczne »

  Bio-Bizz Alg-A-Mic jest to w 100% organiczny nawóz który Wspomaga witalność roślin dostarczając zestaw mikroelementów, witamin, aminokwasów i hormonów roślinnych, oraz poprawia zdrowie roślin oraz ich odporność na choroby. Może być stosowany do ziemi, do hydroponiki, oraz jako spryskiwacz dolistny w każdym stadium rozwoju. .

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PSOR - Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin »

  Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin podejmuje się różnorodnych zadań i projektów, które budują pozytywny wizerunek środków ochrony roślin. Uważnie obserwując otaczające nas rośliny, zarówno uprawne jak również ozdobne, możemy zaobserwować, że często są one atakowane przez rozmaite choroby i szkodniki. Stosując odpowiednie metody agrotechniczne oraz środki ochrony roślin sprawiamy, że otaczające nas rośliny ozdobne cieszą nasze oko pięknym wyglądem, a rośliny uprawne dają duże plony.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów – recykling – gospodarka odpadami »

  Zamień utylizację na produkcję możliwych do wykorzystania komponentów paliwowych i nawozów organiczno-mineralnych. Zacznij zarabiać – sprawdź!. Firma Multichem Eko® Sp. z o. o. została utworzona przez grupę doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem zawodowym w dziedzinie chemii, biotechnologii, rolnictwa, mechaniki i biznesu. Istotą działań powstałego podmiotu było opracowanie innowacyjnych technologii, będących odpowiedzią na pogłębiające się problemy gospodarki odpadami. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom udało się nam stworzyć system, który całościowo przetwarza odpad poprodukcyjny w pełnowartościowy wyrób, będący źródłem dodatkowych dochodów wytwórcy.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy promocje »


  EKOR Sp. j. posiada 24-letnie doświadczenie w produkcji nawozów i ekologicznych środków ochrony roślin dla ogrodnictwa, leśnictwa i rolnictwa.
  Najważniejszym celem firmy jest produkowanie nawozów o najwyższej jakości i najniższych cenach. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy, Środki Ochrony Roślin, Biohumus | Rośliny lubią Agrecol! »

  Specjalistyczne środki do pielęgnacji roślin. Producent nawozów hobbystycznych i specjalistycznych. AGRECOL sp. z o. o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: