Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta Producent Polifoska oferuje ekologiczne nawozy rolnicze. Znajdą Państwo u nas naturalne i sztuczne granulowane nawozy wieloskładnikowe: fosforowe, potasowe, chemiczne i mineralne. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. w 1995 r. zostały przekształcone w spółkę akcyjną. Dziesięć lat później, 14 lipca 2005 r., akcje Zakładów pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ticker giełdowy PCE). Spółka jest uczestnikiem indeksów WIG-CHEMIA, sWIG 80, InvestorMS, WIG, WIG-Poland.

Kolejny ważny etap w działalności spółki na rynku kapitałowym rozpoczął się 19 sierpnia 2011 r., kiedy Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S. A. nabyły 49 500 000 akcji zwykłych na okaziciela Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A., przejmując łącznie 66% kapitału zakładowego. W ten sposób Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. weszły do Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów.

Szczegóły strony www.polifoska.pl:

Podlinkuj stronę www.polifoska.pl:

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fosfory Grupa Puławy - NASZA OFERTA »

  Wysokiej jakości produkty i usługi dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Rolnicze nawozy sztuczne, produkty chemiczne - to tylko wybrane z oferty lidera na rynku producentów nawozów. Grupa Fosfory to producenci nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Choroby i szkodniki roślin »

  Katalog chorób i szkodników roślin, w którym znajdziesz opisy kilkuset różnych niedomagań roślin ogrodowych, kwiatów doniczkowych, warzyw czy drzew i krzewów owocowych. Pomagamy zidentyfikować przyczynę i dobrać właściwe metody leczenia, podpowiadamy jakie środki ochrony roślin należy zastosować. Staramy się polecać również preparaty ekologiczne, oparte na składnikach naturalnych. Rośliny rosnące zarówno w ogrodach jak i w naszych mieszkaniach mogą być atakowane przez rozmaite choroby i szkodniki. Nie zawsze jednak musi być to atak jakiegoś organizmu, czasem zniszczenia na roślinach są efektem popełnionych przez nas błędów pielęgnacyjnych (mówimy wówczas o chorobach nieinfekcyjnych, fizjologicznych). Również tego typu problemy występujące w uprawie roślin są opisane na naszej stronie. Niezależnie od tego czy są to choroby kwiatów rosnących w Twoim domu, czy szkodniki masowo atakujące ogród, przyczynę łatwo zidentyfikujesz dzięki wyszukiwarce chorób i szkodników roślin. To możliwość szukania wg objawów obserwowanych na roślinie. Wystarczy zaznaczyć jakie zniszczenia widzimy na korzeniach, liściach, łodygach, owocach lub kwiatach i otrzymamy listę prawdopodobnych chorób i szkodników. Tego nie ma na żadnej innej stronie!

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep. Nasiona, nawozy »

  Nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pogłębiane przez kursy i sympozja. W ofercie Firmy znajdują się środki ochrony roślin, nasiona produkcji polskiej i zagranicznej, sprzęt nawadniający, narzędzia ogrodnicze polskie i importowane, cebulki kwiatowe, ziemia ogrodnicza, nasiona traw, nawozy, doniczki oraz wiele innych produktów potrzebnych do Państwa ogrodu, działki czy też upiększenia własnego domu i mieszkania. W obecnej chwili nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Nasz profesjonalizm to lata doświadczeń, pogłębianych przez różne tematyczne kursy i sympozja.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASTVIT NAWOZY NATURALNE Produkcja, Pakowanie i Handel »

  Naszym celem było stworzenie takiego produktu, który bez względu na rodzaj uprawianych roślin, w inteligentny sposób z pomocą natury i systematyczności prac pielęgnacyjnych człowieka zadba o prawidłową kondycję i zdrowie wszelkiej roślinności: kwiatów domowych, ogrodów, upraw warzywnych i owocowych, sadów, drzew i krzewów, itp., zarówno tych przydomowych jak i towarowych, nastawionych na produkcję na szeroką skalę. Z przyjemnością możemy podzielić się dobrą nowiną, iż dzięki współpracy z Prof. dr hab. Olgierdem Nowosielskim, b. pracownikiem Wydziału Ogrodniczego WSEH oraz Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach, cel nasz osiągnęliśmy! .

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy organiczne »

  Bio-Bizz Alg-A-Mic jest to w 100% organiczny nawóz który Wspomaga witalność roślin dostarczając zestaw mikroelementów, witamin, aminokwasów i hormonów roślinnych, oraz poprawia zdrowie roślin oraz ich odporność na choroby. Może być stosowany do ziemi, do hydroponiki, oraz jako spryskiwacz dolistny w każdym stadium rozwoju. .

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy. Produkcja. Nawozy organiczne. »

  Technologia produkcji nawozów organicznych w Polsce. Utylizacją pomiotu kurzego -produkcja nawozów sztucznych do roślin, do gruntu. Najnowsza technologia utylizacji odchodów produkcji zwierzęcej
  Przedstawiamy innowacyjny na skalę światową, sposób utylizacji odchodów pochodzących z kurzych ferm oraz gospodarstw hodowli bydła.
  Proponowana technologia oparta jest na zastosowaniu specjalnego katalizatora - kwasu aminopolikarbonowego.
  Powyższy katalizator wraz z odchodami umieszczany jest w fermentatorze, gdzie przy udziale termofilnych bakterii tlenowych zachodzą procesy biofermentacji.
  Optymalna objętość obciążenia fermentora wynosi 50 ton.
  Czas trwania przeróbki wynosi 5-6 dób, od momentu obciążenia.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy promocje »


  EKOR Sp. j. posiada 24-letnie doświadczenie w produkcji nawozów i ekologicznych środków ochrony roślin dla ogrodnictwa, leśnictwa i rolnictwa.
  Najważniejszym celem firmy jest produkowanie nawozów o najwyższej jakości i najniższych cenach. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • horticenter.pl - sklep ogrodniczy - nasiona, nawozy, środki ochrony roślin »

  Sklep ogrodniczy horticenter. pl oferuje: nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, nawadnianie, folie ogrodnicze, opryskiwacze, wielodoniczki, odzież roboczą, artykuły rolne, przemysłowe i budowlane. W naszej firmie najważniejszy jest klient - to hasło przyświeca nam od początku naszej działalności. Dzięki temu, że wprowadzamy je w życie poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz fachowe doradztwo, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: