Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta Producent Polifoska oferuje ekologiczne nawozy rolnicze. Znajdą Państwo u nas naturalne i sztuczne granulowane nawozy wieloskładnikowe: fosforowe, potasowe, chemiczne i mineralne. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. w 1995 r. zostały przekształcone w spółkę akcyjną. Dziesięć lat później, 14 lipca 2005 r., akcje Zakładów pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ticker giełdowy PCE). Spółka jest uczestnikiem indeksów WIG-CHEMIA, sWIG 80, InvestorMS, WIG, WIG-Poland.

Kolejny ważny etap w działalności spółki na rynku kapitałowym rozpoczął się 19 sierpnia 2011 r., kiedy Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S. A. nabyły 49 500 000 akcji zwykłych na okaziciela Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A., przejmując łącznie 66% kapitału zakładowego. W ten sposób Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. weszły do Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów.

Szczegóły strony www.polifoska.pl:

Podlinkuj stronę www.polifoska.pl:

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia Ogrodnicza GARDENIA - rośliny, narzędzia, artykuły ogrodnicze »

  Hurtownia Ogrodnicza "Gardenia" powstała w 1992 roku, jej siedziba mieści się w Łęgowie k/ Gdańska przy drodze krajowej nr 1. Właścicielami firmy są Gabriela i Stanisław Greliak, absolwenci SGGW-AR w Warszawie i ART w Olsztynie. Firma rozpoczęła działalność od dystrybucji nasion Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Ożarów Mazowiecki, którego została przedstawicielem w rejonie północnej Polski. Od 12 lat P. H. "Gardenia" systematycznie poszerza ofertę handlową dostosowując się do zmieniających potrzeb rynku. Obecnie jest dystrybutorem produktów wielu wiodących polskich producentów, m. in. Marma Polskie Folie, Inco-Veritas, Kwazar oraz jest importerem cebulek kwiatowych z Holandii.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fosfory Grupa Puławy - NASZA OFERTA »

  Wysokiej jakości produkty i usługi dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Rolnicze nawozy sztuczne, produkty chemiczne - to tylko wybrane z oferty lidera na rynku producentów nawozów. Grupa Fosfory to producenci nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep. Nasiona, nawozy »

  Nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pogłębiane przez kursy i sympozja. W ofercie Firmy znajdują się środki ochrony roślin, nasiona produkcji polskiej i zagranicznej, sprzęt nawadniający, narzędzia ogrodnicze polskie i importowane, cebulki kwiatowe, ziemia ogrodnicza, nasiona traw, nawozy, doniczki oraz wiele innych produktów potrzebnych do Państwa ogrodu, działki czy też upiększenia własnego domu i mieszkania. W obecnej chwili nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Nasz profesjonalizm to lata doświadczeń, pogłębianych przez różne tematyczne kursy i sympozja.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASTVIT NAWOZY NATURALNE Produkcja, Pakowanie i Handel »

  Naszym celem było stworzenie takiego produktu, który bez względu na rodzaj uprawianych roślin, w inteligentny sposób z pomocą natury i systematyczności prac pielęgnacyjnych człowieka zadba o prawidłową kondycję i zdrowie wszelkiej roślinności: kwiatów domowych, ogrodów, upraw warzywnych i owocowych, sadów, drzew i krzewów, itp., zarówno tych przydomowych jak i towarowych, nastawionych na produkcję na szeroką skalę. Z przyjemnością możemy podzielić się dobrą nowiną, iż dzięki współpracy z Prof. dr hab. Olgierdem Nowosielskim, b. pracownikiem Wydziału Ogrodniczego WSEH oraz Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach, cel nasz osiągnęliśmy! .

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darina - Nawóz Organiczny Koncentrat »

  Płynny organiczny nawóz Darina zawiera substancje huminowe, fulwowe oraz liczne naturalne zmineralizowane związki więcej. Naszym klientom, dużym dystrybutorom oraz indywidualnym odbiorcom zapewniamy towar najwyższej jakości potwierdzony niezbędnymi badaniami i certyfikatami. Współpracujemy z jednostkami kontrolnymi, takimi jak Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, Polcargo, SGS oraz Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • OCHRONA ROŚLIN »

  Użytkownicy środków ochrony roślin przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników prowadzą ewidencję dotyczącą stosowanych przez nich środków ochrony roślin, w tym zaprawianie materiału siewnego oraz zabiegi w pomieszczeniach magazynowych i zawierającą:

  nazwę rośliny, produktu roślinnego lub przedmiotu;
  powierzchnie uprawy roślin lub obiektów magazynowych, na których są wykonywane zabiegi ochrony roślin oraz terminy ich wykonywania;
  nazwy zastosowanych środków ochrony roślin i ich dawki;
  przyczyny zastosowania środków ochrony roślin;
  osobę wykonującą zabieg.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bayer CropScience - ochrona roślin, środki ochrony roślin: fungicydy, herbicydy, insektycydy. »

  Bayer CropScience, jest liderem w zakresie ochrony roślin, biotechnologii i higieny sanitarnej. Zajmuje wiodąca pozycję na rynku insektycydów, herbicydów, fungicydów i zapraw nasiennych, oferując najpełniejszą paletę środków ochrony roślin.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PSOR - Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin »

  Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin podejmuje się różnorodnych zadań i projektów, które budują pozytywny wizerunek środków ochrony roślin. Uważnie obserwując otaczające nas rośliny, zarówno uprawne jak również ozdobne, możemy zaobserwować, że często są one atakowane przez rozmaite choroby i szkodniki. Stosując odpowiednie metody agrotechniczne oraz środki ochrony roślin sprawiamy, że otaczające nas rośliny ozdobne cieszą nasze oko pięknym wyglądem, a rośliny uprawne dają duże plony.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółdzielnia Kółek Rolniczych. Środki ochrony roślin | Horyszów »

  Oferujemy skup i sprzedaż zbóż, zajmujemy się sprzedażą nawozów sztucznych wysokiej jakości. Zadzwoń do nas i zamów nawozy azotowe, tel. : 84 618-05-16. Sprzedajemy wyłącznie nowoczesne produkty najwyższej jakości. Służymy pomocą w zakresie uprawy oraz produkcji roślinnej. Wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i stale udoskonalamy naszą ofertę tak, by jak najlepiej spełniała Państwa oczekiwania. Oprócz doskonałych środków do uprawy roślin, materiałów siewnych i nawozów azotowych, zajmujemy się również skupem oraz sprzedażą zbóż.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy, Środki Ochrony Roślin, Biohumus | Rośliny lubią Agrecol! »

  Specjalistyczne środki do pielęgnacji roślin. Producent nawozów hobbystycznych i specjalistycznych. AGRECOL sp. z o. o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: