Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta Producent Polifoska oferuje ekologiczne nawozy rolnicze. Znajdą Państwo u nas naturalne i sztuczne granulowane nawozy wieloskładnikowe: fosforowe, potasowe, chemiczne i mineralne. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. w 1995 r. zostały przekształcone w spółkę akcyjną. Dziesięć lat później, 14 lipca 2005 r., akcje Zakładów pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ticker giełdowy PCE). Spółka jest uczestnikiem indeksów WIG-CHEMIA, sWIG 80, InvestorMS, WIG, WIG-Poland.

Kolejny ważny etap w działalności spółki na rynku kapitałowym rozpoczął się 19 sierpnia 2011 r., kiedy Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S. A. nabyły 49 500 000 akcji zwykłych na okaziciela Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A., przejmując łącznie 66% kapitału zakładowego. W ten sposób Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S. A. weszły do Grupy Kapitałowej Azoty Tarnów.

Szczegóły strony www.polifoska.pl:

Podlinkuj stronę www.polifoska.pl:

Polifoska - nawozy wieloskładnikowe naturalne i sztuczne, fosforowe i mineralne od producenta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia Ogrodnicza GARDENIA - rośliny, narzędzia, artykuły ogrodnicze »

  Hurtownia Ogrodnicza "Gardenia" powstała w 1992 roku, jej siedziba mieści się w Łęgowie k/ Gdańska przy drodze krajowej nr 1. Właścicielami firmy są Gabriela i Stanisław Greliak, absolwenci SGGW-AR w Warszawie i ART w Olsztynie. Firma rozpoczęła działalność od dystrybucji nasion Przedsiębiorstwa Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa Ożarów Mazowiecki, którego została przedstawicielem w rejonie północnej Polski. Od 12 lat P. H. "Gardenia" systematycznie poszerza ofertę handlową dostosowując się do zmieniających potrzeb rynku. Obecnie jest dystrybutorem produktów wielu wiodących polskich producentów, m. in. Marma Polskie Folie, Inco-Veritas, Kwazar oraz jest importerem cebulek kwiatowych z Holandii.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fosfory Grupa Puławy - NASZA OFERTA »

  Wysokiej jakości produkty i usługi dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Rolnicze nawozy sztuczne, produkty chemiczne - to tylko wybrane z oferty lidera na rynku producentów nawozów. Grupa Fosfory to producenci nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep. Nasiona, nawozy »

  Nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pogłębiane przez kursy i sympozja. W ofercie Firmy znajdują się środki ochrony roślin, nasiona produkcji polskiej i zagranicznej, sprzęt nawadniający, narzędzia ogrodnicze polskie i importowane, cebulki kwiatowe, ziemia ogrodnicza, nasiona traw, nawozy, doniczki oraz wiele innych produktów potrzebnych do Państwa ogrodu, działki czy też upiększenia własnego domu i mieszkania. W obecnej chwili nasz pełny asortyment oraz profesjonalne doradztwo to największy atut firmy. Nasz profesjonalizm to lata doświadczeń, pogłębianych przez różne tematyczne kursy i sympozja.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ASTVIT NAWOZY NATURALNE Produkcja, Pakowanie i Handel »

  Naszym celem było stworzenie takiego produktu, który bez względu na rodzaj uprawianych roślin, w inteligentny sposób z pomocą natury i systematyczności prac pielęgnacyjnych człowieka zadba o prawidłową kondycję i zdrowie wszelkiej roślinności: kwiatów domowych, ogrodów, upraw warzywnych i owocowych, sadów, drzew i krzewów, itp., zarówno tych przydomowych jak i towarowych, nastawionych na produkcję na szeroką skalę. Z przyjemnością możemy podzielić się dobrą nowiną, iż dzięki współpracy z Prof. dr hab. Olgierdem Nowosielskim, b. pracownikiem Wydziału Ogrodniczego WSEH oraz Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach, cel nasz osiągnęliśmy! .

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy organiczne »

  Bio-Bizz Alg-A-Mic jest to w 100% organiczny nawóz który Wspomaga witalność roślin dostarczając zestaw mikroelementów, witamin, aminokwasów i hormonów roślinnych, oraz poprawia zdrowie roślin oraz ich odporność na choroby. Może być stosowany do ziemi, do hydroponiki, oraz jako spryskiwacz dolistny w każdym stadium rozwoju. .

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy. Produkcja. Nawozy organiczne. »

  Technologia produkcji nawozów organicznych w Polsce. Utylizacją pomiotu kurzego -produkcja nawozów sztucznych do roślin, do gruntu. Najnowsza technologia utylizacji odchodów produkcji zwierzęcej
  Przedstawiamy innowacyjny na skalę światową, sposób utylizacji odchodów pochodzących z kurzych ferm oraz gospodarstw hodowli bydła.
  Proponowana technologia oparta jest na zastosowaniu specjalnego katalizatora - kwasu aminopolikarbonowego.
  Powyższy katalizator wraz z odchodami umieszczany jest w fermentatorze, gdzie przy udziale termofilnych bakterii tlenowych zachodzą procesy biofermentacji.
  Optymalna objętość obciążenia fermentora wynosi 50 ton.
  Czas trwania przeróbki wynosi 5-6 dób, od momentu obciążenia.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fioletowo »

  Sprzedaż wysyłkowa roślin Szkółki Jan Ciepłucha i produktów humusowych firmy GREEN OK. W ofercie mamy głównie rośliny wrzosowate rododendrony, azalie, borówka amerykańska, jagoda kamczacka i inne. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów – recykling – gospodarka odpadami »

  Zamień utylizację na produkcję możliwych do wykorzystania komponentów paliwowych i nawozów organiczno-mineralnych. Zacznij zarabiać – sprawdź!. Firma Multichem Eko® Sp. z o. o. została utworzona przez grupę doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem zawodowym w dziedzinie chemii, biotechnologii, rolnictwa, mechaniki i biznesu. Istotą działań powstałego podmiotu było opracowanie innowacyjnych technologii, będących odpowiedzią na pogłębiające się problemy gospodarki odpadami. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom udało się nam stworzyć system, który całościowo przetwarza odpad poprodukcyjny w pełnowartościowy wyrób, będący źródłem dodatkowych dochodów wytwórcy.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy promocje »


  EKOR Sp. j. posiada 24-letnie doświadczenie w produkcji nawozów i ekologicznych środków ochrony roślin dla ogrodnictwa, leśnictwa i rolnictwa.
  Najważniejszym celem firmy jest produkowanie nawozów o najwyższej jakości i najniższych cenach. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • horticenter.pl - sklep ogrodniczy - nasiona, nawozy, środki ochrony roślin »

  Sklep ogrodniczy horticenter. pl oferuje: nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, nawadnianie, folie ogrodnicze, opryskiwacze, wielodoniczki, odzież roboczą, artykuły rolne, przemysłowe i budowlane. W naszej firmie najważniejszy jest klient - to hasło przyświeca nam od początku naszej działalności. Dzięki temu, że wprowadzamy je w życie poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz fachowe doradztwo, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: