FERTIGO - obornik granulowany, nawóz organiczny, nawóz naturalny, obornik kurzy.

FERTIGO - obornik granulowany, nawóz organiczny, nawóz naturalny, obornik kurzy. FERTIGO to producent wysokojakoœciowego obornika granulowanego oraz innych nawozów naturanych - takich jak obornik kurzy czy nawóz naturalny. Zapraszamy do współpracy. OBORNIK GRANULOWANY to pełnowartościowy, skoncentrowany nawóz organiczny pochodzenia zwierzęcego formie suchych, twardych granul (peletów). Zawiera wszystkie niezbędne, w 100% naturalne składniki odżywcze. Nadaje się do nawożenia upraw rolniczych i ogrodniczych, w tym drzew i krzewów owocowych, upraw szkółkarskich, roślin ozdobnych, truskawek i winorośli.

Szczegóły strony www.obornikgranulowany.pl:

Podlinkuj stronę www.obornikgranulowany.pl:

FERTIGO - obornik granulowany, nawóz organiczny, nawóz naturalny, obornik kurzy.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fosfory Grupa Puławy - NASZA OFERTA »

  Wysokiej jakości produkty i usługi dla rolnictwa oraz branży chemicznej. Rolnicze nawozy sztuczne, produkty chemiczne - to tylko wybrane z oferty lidera na rynku producentów nawozów. Grupa Fosfory to producenci nawozów mineralnych, znajdujących szerokie zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie czy uprawach warzyw. Swoją popularność nasze nawozy rolnicze zawdzięczają doskonałym parametrom i stabilnemu połączeniu składników. Dzięki nawozom Amofoska rzesza usatysfakcjonowanych Klientów uzyskała wysokie wyniki upraw oraz doskonałe plony.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASTVIT NAWOZY NATURALNE Produkcja, Pakowanie i Handel »

  Naszym celem było stworzenie takiego produktu, który bez względu na rodzaj uprawianych roślin, w inteligentny sposób z pomocą natury i systematyczności prac pielęgnacyjnych człowieka zadba o prawidłową kondycję i zdrowie wszelkiej roślinności: kwiatów domowych, ogrodów, upraw warzywnych i owocowych, sadów, drzew i krzewów, itp., zarówno tych przydomowych jak i towarowych, nastawionych na produkcję na szeroką skalę. Z przyjemnością możemy podzielić się dobrą nowiną, iż dzięki współpracy z Prof. dr hab. Olgierdem Nowosielskim, b. pracownikiem Wydziału Ogrodniczego WSEH oraz Instytutu Warzywnictwa w Skierniewicach, cel nasz osiągnęliśmy! .

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darina - Nawóz Organiczny Koncentrat »

  Płynny organiczny nawóz Darina zawiera substancje huminowe, fulwowe oraz liczne naturalne zmineralizowane związki więcej. Naszym klientom, dużym dystrybutorom oraz indywidualnym odbiorcom zapewniamy towar najwyższej jakości potwierdzony niezbędnymi badaniami i certyfikatami. Współpracujemy z jednostkami kontrolnymi, takimi jak Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, Polcargo, SGS oraz Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy. Produkcja. Nawozy organiczne. »

  Technologia produkcji nawozów organicznych w Polsce. Utylizacją pomiotu kurzego -produkcja nawozów sztucznych do roślin, do gruntu. Najnowsza technologia utylizacji odchodów produkcji zwierzęcej
  Przedstawiamy innowacyjny na skalę światową, sposób utylizacji odchodów pochodzących z kurzych ferm oraz gospodarstw hodowli bydła.
  Proponowana technologia oparta jest na zastosowaniu specjalnego katalizatora - kwasu aminopolikarbonowego.
  Powyższy katalizator wraz z odchodami umieszczany jest w fermentatorze, gdzie przy udziale termofilnych bakterii tlenowych zachodzą procesy biofermentacji.
  Optymalna objętość obciążenia fermentora wynosi 50 ton.
  Czas trwania przeróbki wynosi 5-6 dób, od momentu obciążenia.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów – recykling – gospodarka odpadami »

  Zamień utylizację na produkcję możliwych do wykorzystania komponentów paliwowych i nawozów organiczno-mineralnych. Zacznij zarabiać – sprawdź!. Firma Multichem Eko® Sp. z o. o. została utworzona przez grupę doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem zawodowym w dziedzinie chemii, biotechnologii, rolnictwa, mechaniki i biznesu. Istotą działań powstałego podmiotu było opracowanie innowacyjnych technologii, będących odpowiedzią na pogłębiające się problemy gospodarki odpadami. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom udało się nam stworzyć system, który całościowo przetwarza odpad poprodukcyjny w pełnowartościowy wyrób, będący źródłem dodatkowych dochodów wytwórcy.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spółdzielnia Kółek Rolniczych. Środki ochrony roślin | Horyszów »

  Oferujemy skup i sprzedaż zbóż, zajmujemy się sprzedażą nawozów sztucznych wysokiej jakości. Zadzwoń do nas i zamów nawozy azotowe, tel. : 84 618-05-16. Sprzedajemy wyłącznie nowoczesne produkty najwyższej jakości. Służymy pomocą w zakresie uprawy oraz produkcji roślinnej. Wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i stale udoskonalamy naszą ofertę tak, by jak najlepiej spełniała Państwa oczekiwania. Oprócz doskonałych środków do uprawy roślin, materiałów siewnych i nawozów azotowych, zajmujemy się również skupem oraz sprzedażą zbóż.

  Data dodania: 02 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy promocje »


  EKOR Sp. j. posiada 24-letnie doświadczenie w produkcji nawozów i ekologicznych środków ochrony roślin dla ogrodnictwa, leśnictwa i rolnictwa.
  Najważniejszym celem firmy jest produkowanie nawozów o najwyższej jakości i najniższych cenach. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy, Środki Ochrony Roślin, Biohumus | Rośliny lubią Agrecol! »

  Specjalistyczne środki do pielęgnacji roślin. Producent nawozów hobbystycznych i specjalistycznych. AGRECOL sp. z o. o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • horticenter.pl - sklep ogrodniczy - nasiona, nawozy, środki ochrony roślin »

  Sklep ogrodniczy horticenter. pl oferuje: nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, nawadnianie, folie ogrodnicze, opryskiwacze, wielodoniczki, odzież roboczą, artykuły rolne, przemysłowe i budowlane. W naszej firmie najważniejszy jest klient - to hasło przyświeca nam od początku naszej działalności. Dzięki temu, że wprowadzamy je w życie poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów, indywidualne podejście do każdej transakcji oraz fachowe doradztwo, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • "ASBO" Producent nawozów naturalnych - organicznych »

  Firma powstała w 1992 r. Jako jedni z pierwszych na rynku profesjonalnie zajęliśmy się hodowlą dżdżownic kalifornijskich wdrażając nową technologię na produkcję nawozów naturalnych - organicznych szczególnie przydatnych w ogrodnictwie, warzywnictwie, kwiaciarstwie. Doświadczyliśmy jaki wspaniały nawóz można uzyskać za pomocą dżdżownic i postanowiliśmy umożliwić innym skorzystanie z dobrodziejstw jakie udostępniła nam natura.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: