Hurtownia Rolnicza - części rolnicze - części do ciągników

Hurtownia Rolnicza - części rolnicze - części do ciągników Części rolnicze, w tym: części do ciągników i maszyn rolniczych, akcesoria rolnicze. HurtowniaRolnicza. pl - sprzedaż internetowa części do ciągników i maszyn rolniczych. Oferta obejmuje także akcesoria rolnicze. Sklep internetowy firmy Agro-Bis Barszcz Sp. J.

Szczegóły strony hurtowniarolnicza.pl:

Podlinkuj stronę hurtowniarolnicza.pl:

Hurtownia Rolnicza - części rolnicze - części do ciągników

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nawozy, środki ochrony roślin, ogrodnictwo - sklep ogrodniczy Hortico »

  Internetowy sklep ogrodniczy e-Hortico oferuje m. in. : nawozy ogrodnicze, środki ochrony roślin, narzędzia ogrodnicze, podłoża ogrodnicze, i inne. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa - zapraszamy. Od 1991 roku Spółka HORTICO działa na rynku hurtowej i detalicznej sprzedaży artykułów ogrodniczych. Jej klientami są profesjonalni producenci (rynek profi) oraz centra, sklepy ogrodnicze i klienci indywidualni (rynek hobby). Spółka skupia swoją działalność w zachodniej i południowej Polsce (głównie we Wrocławiu i okolicach, w Kaliszu i okolicach, w Lublinie i okolicach). Prowadzi także eksport towarów, głównie na Ukrainę, Białoruś i do Rosji. Jest dystrybutorem najlepszych marek artykułów ogrodniczych istniejących na polskim rynku.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Środki chwastobójcze, grzybobójcze i owadobójcze, ekologiczne środki ochrony drzew owocowych »

  Witamy na stronie firmy Target - lidera na rynku ochrony roślin! Znajdą tu Państwo przede wszystkim ekologiczne środki ochrony roślin, które zdobyły uznanie licznych Klientów. Przygotowaliśmy także dla Państwa poradnik ogrodniczy, w którym umieściliśmy informacje na temat sposobów nawożenia oraz bazę wiedzy na temat zagrożeń, które niosą szkodniki i choroby roślin. W ramach linii "Target dla domu" oferujemy również doskonałe środki czyszczące. Jest tu niezawodna chemia basenowa czy preparaty do czyszczenia podłóg. Zapraszamy! Ekologiczne środki ochrony roślin i drzew owocowych Target pomogą zadbać o Twój ogród i wyleczyć choroby roślin. Sprawdź również nasze środki chwastobójcze, grzybobójcze i owadobójcze.

  Data dodania: 04 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agrosimex | Oficjalna witryna internetowa firmy Agrosimex »  Agrosimex to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z 20-letnią historią działalności na polskim rynku. Dzisiaj należy do elitarnego grona największych w Polsce dystrybutorów środków ochrony roślin i z sukcesami pracuje na tę pozycje w segmencie nawozowym.

  Firma zlokalizowana jest w rejonie grójecko-wareckim – największym zagłębiu sadowniczym w Polsce nazywanym także „największym sadem Europy”. Stąd bierze się szczególne zainteresowanie firmy segmentem upraw specjalnych – w którym jest niekwestionowanym liderem, ale jej dzisiejszymi odbiorcami są już nie tylko producenci owoców i warzyw, ale także w coraz większym stopniu producenci rolni.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Środki ochrony roślin | Ochrona Sadu | wyszukiwarka środków ochrony roślin - ochronasadu.pl »

  Wyszukiwarka środków ochrony roślin - ochronasadu. pl Środki ochrony roślin | Ochrona Sadu | Środki ochrony roślin. 30 października br. w Rawie Mazowieckiej odbyła się konferencja „Produkcja roślinna bez pozostałości środków ochrony roślin szansą na zwiększenie dochodowości w rolnictwie”. Sformułowany w tytule konferencji problem ma bardzo istotne znaczenie dla współczesnego rolnictwa. Masowe stosowanie w ubiegłym wieku chemicznych środków ochrony roślin i nawozów mineralnych stało się główną przyczyną degradacji środowiska.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ampol Merol - środki ochrony roślin, pasze, nawozy, nasiona »

  Ampol Merol - autoryzowany dystrybutor środków do produkcji rolnej. Oferuje w sprzedaży szeroką gamę asortymentu: nawozy, środki ochrony roślin, nawozy dolistne, produkty dla zwierząt, nasiona. Oprócz towarów innych marek produkujemy i sprzedajemy własne wyroby. Duża powierzchnia magazynowa (ponad 60 tysięcy ton) umożliwia nam całoroczny skup i magazynowanie rzepaku, zbóż konsumpcyjnych oraz paszowych.
  Hodowcom trzody chlewnej oraz bydła proponujemy atrakcyjne ceny śrut: sojowej i rzepakowej.
  Współpracujemy ściśle z instytutami, uczelniami, ośrodkami doradztwa rolnego, skutkiem czego wprowadzamy najnowsze rozwiązania i produkty z branży. Nie obce nam są również zagadnienia technologiczne spoza rolnictwa takie jak komputery i sieć Internet, których zastosowanie w codziennej pracy znacznie polepsza osiągane wyniki.
  Nasi pracownicy to mieszanka wieloletniego doświadczenia z młodzieńczym dynamizmem. Ponad 300 osób skutecznie współdziała, aby Klient oprócz kompleksowej obsługi procesu zakupu, uzyskał maksimum zadowolenia.
  Zatem Szanowny Kliencie nie zwlekaj- skontaktuj się z nami już teraz- gwarantujemy satysfakcję!
  Zapraszamy!

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN, NAWOZY SZTUCZNE »

  W 1990 roku na polskim rynku pojawiły się pierwsze towary handlowe z firmy SUMIN. Rok 1991 rozpoczynaliśmy od konfekcjonowania licencyjnych, najwyższej jakości nawozów płynnych firmy ADOB, współpracującej ściśle z niemiecką firmą BASF. Pierwszym konfekcjonowanym środkiem ochrony roślin był Talstar 100 EC amerykańskiej firmy FMC. .

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Środki ochrony roślin - BASF Crop Protection Polska »

  Środki ochrony roślin BASF Crop Protection - fungicydy, herbicydy oraz inne produkty przeznaczone do ochrony roślin - zbóż, rzepaku oraz innych upraw. Większości z nas nazwa BASF kojarzy się z kasetami wideo lub taśmami magnetofonowymi i mało kto wie, że ten największy na świecie koncern chemiczny posiada ponad 8-tysięczną paletę produktów i oferuje swoim klientom rozwiązania w prawie wszystkich branżach, począwszy od petrochemii, budownictwa, przemysłu samochodowego i elektronicznego, opakowań i artykułów spożywczych po rolnictwo i żywienie zwierząt, przemysł papierniczy, kosmetyczny i środków czyszczących.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rudnik »

  Rudnik Sp. z o. o. oferuje kompleksowe wsparcie rolnictwa oraz zapewnia najwyższy standard obsługi. Zajmujemy się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów, nasion oraz obrotem płodami rolnymi. Dla firm dystrybucyjnych oraz producentów rolnych Rudnik Sp. z o. o. jest stabilnym i wiarygodnym parterem. Doceniamy wyróżnienia przyznawane naszej firmie min. przez miesięcznik Forbes, jednak prawdziwym powodem do dumy jest zaufanie jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ogród Płock »

  Centrum Ogród Sp. z o. o. istnieje na rynku od roku 2004. W trakcie wieloletniej działalności firma przekształciła się w duże centrum ogrodnicze prowadząc sprzedaż detaliczną a także hurtową na terenie Płocka i okolic.
  Zawsze staramy się w pełni zaspokajać pragnienia naszych Klientów związane z pielęgnacją ogrodów. Służymy też wiedzą naszych sprzedawców, jednocześnie mając nadzieję, że nasza rzetelna i fachowa obsługa będzie zawsze Państwa zadowalać.
  Od roku 2004 firma jest akcjonariuszem Polskiej Grupy Ogrodniczej, której głównym zadaniem jest realizowanie wspólnych celów w ramach jednej firmy.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arysta LifeScience Polska | rolnictwo | środki ochrony roślin | nawozy »

  Arysta LifeScience Polska Sp z o. o. - bogata oferta produktów - chemia rolna, higiena sanitarna, produkty rolne. Ochrona upraw oraz zwalczanie szkodników i chwastów. Herbicydy, fungicydy, insektycydy, moluskocydy, biostymulatory, nawozy. Produkty wspomagające rolnictwo - uprawa rzepaku, uprawa buraka cukrowego, uprawa ziemniaków, warzywa, sady, zboża, kukurydza, lasy.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: